Get 50% OFF at Our Black Friday Sale View Sale

How Much Does It Cost? #2

Updated on Feb 24, 2012
no ratings yet

Let's go on a shopping spree! Your little cashier will add up coins and dollars to figure out how much each item costs. She can practice adding up sums in her head and build her money sense as she goes.

First Grade Money Worksheets: How Much Does It Cost? #2
Download Worksheet
See more